Informácie o produktoch

Nálepky na stenu

 

Nálepky na stenu sú v dnešnej dobe jedným z  najmodernejších a najobľúbenejších spôsobov dekorovania nie len interiéru, ale aj výkladov, nábytku, aut či zrkadiel....

Nálepky na stenu sú vyrobené z matnej vinylovej fólie a najvhodnejšie je lepiť ich na rovný a nesavý povrch. Životnosť nálepky výrobca udáva 5-6 rokov v interiéry. Nálepka je umývateľná. Na stenu sa aplikuje jednoducho a ešte jednoduchšie sa zo steny odstraňuje. Pred aplikáciou je potrebné stenu očistiť od prachu a nečistôt. Nálepku nie je vhodné lepiť na hrubozrnnú stierku, jemné zrnká nevadia.

            Ak máte čerstvo namaľované steny, tak s aplikáciou je potrebné počkať aspoň 2 týždne, aj keď sa Vám zdá, že stena je suchá ale pod povrchom je ešte vlhká a môže sa stať, že nálepka na stene držať nebude.

            Chýba Vášmu bytu kancelárii, izbe iskra? Nálepka je ta správna voľba na skrášlenie Vašich fádnych stien. Na výber je až 47 odtieňov farieb a stovky dizajnov, čo vytvára ponuku, ktorá obsahuje najlepšie nálepky na stenu a sklo, takže aj detailisti si prídu na svoje. Firma www.123nalepky.sk ponúka široký výber motívov do kuchyne, obývačky či spálne. Aj pre Vaše deti máme krásne designy, z ktorých si určite vyberiete. Fantázii sa medze nekladú. Ak nenájdete vhodný design na Vašu stenu, a páči sa Vám nejaký motív, ktorý ste našli na internete? Bez problémov nás kontaktujte, pošlite nám Váš obrázok a my Vám pripravíme návrh presne na mieru a to za najlepšiu cenu.

            Nálepka sa skladá z papiera, samotnej nálepky a prenášacej fólie, ktorú sa nálepka jednoducho prenesie z papiera na stenu. Je to jednoduché a efektívne. Každé balenie obsahuje podrobný návod na nalepenie.

            Prečo si vybrať práve www.123nálepky.sk? My Vám ponúkame 1. Rýchlosť 2.Kvalitu 3. Najlepšiu cenu. Neváhajte a presvedčte sa. 

 

Obrazy na plátne

 

Obrazy na plátne tzv. digitálne umenie je v poslednej dobe veľmi populárne v oblasti interiérového designu.  Firma www.123nalepky.sk  Vám ponúka široký výber motívov. Väčšia časť našej ponuky obrazov je možné vyrobiť až v 19 rozmerových variantoch.

 

Obrazy sú tlačené na plátno Canvas bavlna/polyester , 250g/m2. Plátno je natiahnuté na drevený rám. Boky obrazu sú potlačené, aby sa obraz mohol zavesiť bez dodatočného orámovania. Dokonalá ostrosť, kvalita fotogafie a vysoká kvalita tlače je samozrejmosťou.

 

Každý obraz je dôkladne zabalený do ochrannej bublinkove fólie a do kartónového obalu tak, aby sa predišlo akémukoľvek poškodeniu počas skladovania a prepravy. Súčasťou balenia je aj systém na uchytenie obrazu na stenu.

 

Magnetické fólie

 

Magnetické fólie sú úplnou novinkou na trhu. Máte starú, poškriabanú alebo len by ste chceli oživiť Vašu chladničku v kuchyni? Nie je nič jednoduchšie. Magnetická fólia slúži aj na ochranu chladničky pred poškriabaním. Doprajte aj Vašej chladničke či umývačke neodolateľný design a zmeňte ju na nepoznanie.

 

Hrúbka fólie je 0,8mm. Fólia je umývateľná a odoláva každému počasiu. Je priľnavá k rovnému kovovému hladkému povrchu.  Ak máte zaoblené dvierka na chladničke, fólia sa prispôsobí povrchu.  Výhodou magnetickej fólie oproti samolepkám je jednoduchá "montáž" a veľmi rýchla odstrániteľnosť. Magnetickú fóliu je možné strihať nožnicami, takže magnetku si viete prispôsobiť na akékoľvek dvierka.  Fóliu môžte kedykoľvek z chladničky odstrániť a opäť nasadiť.

 

Povrch magnetky je laminovaný špeciálnou fóliou pre dlhodobú trvácnosť farieb a ochranu proti poškodeniu. 

 

Šablóny na maľovanie

 

Šablóny sú vyrábané z tenkého a pružného umelohmotného materiálu s hrúbkou cca 0,4-0,5 mm. Šablóna je umývateľná a vhodná na viacnásobné použitie. Aby sme dosiahli aj tie najzložitejšie tvary, a aby ich bolo možné čo najjednoduchšie namaľovať umiestnili sme drobné spoje medzi prvkami, ktoré držia šablónu pohromade. Tieto spoje si môžete po odstránení šablóny zamaľovať malým štetcom. Rozmery väčšie než 140cm sú zložené z dvoch častí.